Refurbished leto okno
Zavrieť

Office 2016, Office 365


Office2016_produkty
 

Aký je rozdiel medzi službami Office 365 a balíkom Office 2016?

Office 365 je predplatená služba, vďaka ktorej máte vždy tie najaktuálnejšie nástroje od spoločnosti Microsoft. K dispozícii sú plány služieb Office 365 na používanie v domácnosti a na osobné používanie, ako aj plány pre malé a stredné podniky, veľké podniky, školy a neziskové organizácie.

Všetky plány služieb Office 365 pre domácnosti a pre osobné použitie zahŕňajú Office 2016 s nainštalovanými úplnými verziami známych aplikácií balíka Office, ako sú Word, PowerPoint a Excel. Súčasťou plánov je navyše aj dodatočné online úložisko, bezplatná priebežná technická podpora a mnoho ďalšieho. Za predplatné môžete platiť mesačne alebo ročne a plán služieb Office 365 Home vám umožňuje zdieľať predplatné až so štyrmi členmi domácnosti.

Väčšina plánov služieb Office 365 pre podniky, školy a neziskové organizácie zahŕňa nainštalované úplné verzie aplikácií, spoločnosť Microsoft však ponúka aj základné plány s online verziami balíka Office, úložisko súborov a e-mail. Rozhodnite sa, čo je pre vás najvhodnejšie: menší podnikveľký podnikškola alebo nezisková organizácia.

Office 2016 sa predáva aj jednorazovo, čo znamená, že zaplatíte vopred jednorazové náklady za aplikácie balíka Office pre jeden počítač. Jednorazové nákupy sú k dispozícii pre počítače (napríklad Office 2016 pre študentov a domácnosti) aj pre Macy (napríklad Office 2016 pre študentov a domácnosti pre Mac). Jednorazové nákupy sa nedajú inovovať, čo znamená, že ak máte v úmysle inovovať na nasledujúce hlavné vydanie, budete si ho musieť kúpiť za plnú cenu.

Office Online je bezplatná verzia balíka Office, ktorú môžete používať vo webovom prehliadači. Vyskúšať aplikácie služby Office Online.

Nie ste si istí, aký plán aktuálne používate? Pozrite si tému Akú verziu balíka Office používam?

Hľadáte podrobné informácie o produktoch a cenách? Pozrite si tému obsahujúcu porovnanie a možnosť nákupu produktov Office.