500x500-popup-banner-adir
Zavrieť

Creative Sound Blaster G3, zvuková karta, DAC prevodník a zosilňovač pre herné konzoly, USB-C, externá SKCR70SB183000000

Katalógové číslo: SKCR70SB183000000
Cena s DPH: € 45,32
Cena bez DPH: € 37,77
Je to tu. Prvý Sound Blaster vyrobený špeciálne pre užívateľov konzol PlayStation® 4 a Nintendo Switch ™!!!

Je ľahké zaobstarať si DAC, zosilňovač alebo zvukovú kartu, keď si chcete vylepšiť zážitok z počúvania a ste používateľom počítača. Ale prečo to isté neplatí pre užívateľov konzol? Vďaka 30 rokom skúseností a technickým znalostiam v obore zvuku pre počítače sme sa odhodlali prejsť od počítačov k herným konzolám. Odpoveď prichádza v podobe Sound Blaster G3. Prináša vám bezproblémové a bezovládačové vylepšenia zvuku pre herné konzoly. Zosilňovač G3 ponúka užívateľom špičkové herné funkcie, ktoré ich finančne nezruinujú.

Pri našom prvom výlete do odboru herného zvuku pre konzoly vám ponúkame najnovšie funkciu GameVoice Mix pre vyváženie hlasitosti zvukov v hre a hlasového chatu, prispôsobiteľné predvoľby ekvalizéra s funkciou Footsteps Enhancer s vlastným ladením a úpravy zvuku počas počúvania, bez toho, aby ste museli ukončiť obrazovku hry.
Ak ste doteraz poznali iba továrensky nastavený zvuk konzol, vyskúšajte G3. Necháme jeho výkon hovoriť za nás.

BEZOVLÁDAČOVÉ USB-C PLUG-AND-PLAY SO ZVUKOM Z USB
Vďaka plnohodnotnému napájaniu cez port USB-C v bezovládačovém formáte plug-and-play, bude Sound Blaster G3 jednoduchým a okamžitým vylepšením zvuku pre vaše herné konzoly (PlayStation 4 a Nintendo Switch), ale aj pre počítače Windows a Mac. S možnosťou zvuku z USB stačí pripojiť G3 k hernej konzole cez kábel USB-C (alebo dodaný adaptér "USB-C na USB-A") a je okamžite pripravený na použitie. Nie je potrebné sa zdržovať žiadnymi ďalšími nastaveniami alebo inštaláciami.

LEPŠIA KOMUNIKÁCIA S PRIATEĽMI VĎAKA FUNKCII GAMEVOICE MIX
Dosiahnite optimálnu úroveň zvuku v hre a hlasového chatu vďaka našej funkcii GameVoice Mix. Chcete v hre chatovať so svojím tímom? Namiesto snahy o nastavenie dokonalých úrovní v nastavení Windows stačí použiť náš volič hlasitosti GameVoice Mix a jednoducho zvýšiť hlasitosť hlasového chatu počas útoku, aby ste svoj tím lepšie počuli, alebo znížiť hlasitosť chatu a zosilniť
zvuky v hre počas obzvlášť dramatickej scény - bez toho aby ste museli opustiť obrazovku hry.

PRAKTICKÉ A PRIAME OVLÁDANIE ZVUKU
Nezávislé ovládače hlasitosti a mikrofónu sa nachádza na bokoch zosilňovača G3 a môžete ich jednoducho ovládať jednou rukou, aby ste dosiahli dokonalú rovnováhu pre lepší zážitok z hry. Ovládač mikrofónu slúži tiež ako funkcie pre monitorovanie mikrofónu, takže môžete ovládať ako chcete byť počutý, zatiaľ čo počúvate sami seba. Keď nie je komunikácia s ostatnými hráčmi nutná, stačí mikrofón stlmiť spínačom priamo na zosilňovači G3.

OKAMŽITÉ VYLEPŠENIE ZVUKU PRE PS4 A NINTENDO SWITCH SO SLÚCHADLOVÝM ZOSILŇOVAČOM
V dnešnej dobe si zaslúžite lepšiu kvalitu zvuku aj u herných konzol. Zosilňovač G3 ponúka zvuk vo vysokom rozlíšení s možnosťou vylepšenia zvuku slúchadiel štúdiovej kvality až na 300 Ohm. Ak ste doteraz poznali len továrensk nastavený zvuk konzol, G3 váš zážitok z počúvania sa úplne zmení.

NASTAVITEĽNÝ EKVALIZÉR S ÚPRAVOU ZVUKU POČAS POČÚVANIA POMOCOU MOBILNEJ APLIKÁCIE
Rozpoznajte kroky protivníka a pohotovo sa rozhodujte priamo na bojisku vďaka nášmu režimu Footsteps Enhancer EQ. Môžete si ho prispôsobiť podľa seba a uložiť ako obľúbené nastavenie. Prípadne použite našu aplikáciu Sound Blaster Command, ktorá je k dispozícii pre systémy iOS a Android pre správe nastavenie počas akcie bez toho, aby ste museli opustiť hru alebo zosilňovač G3 odpojiť. Vďaka spárovaniu zosilňovača G3 s mobilným telefónom môžete jednoducho nastaviť ovládače hlasitosti a mikrofónu alebo prejsť k uloženému ekvalizéru.
Späť Vytlačiť Poslať Objednať
Môj košíkRegistráciaPrihlásenieNovinkyAkcie
..........

Vyhľadávanie

Názov
Katalógové číslo
Výrobca
Maximálna cena
..........

Novinky


HP ProBook 450 G10, i5-1335U, 15.6 1920×1080, UMA, 16GB, SSD 512GB, W11H , 3-3-3

Cena s DPH: € 868,93
Cena bez DPH: € 724,11

HP EliteBook 840 G10, i7-1360P, 14.0 1920×1200/400n, UMA, 16GB, SSD 512GB, W11Pro, 3-3-3

Cena s DPH: € 1 531,51
Cena bez DPH: € 1 276,26

Epson EcoTank L3210 A4 color MFP, USB

Cena s DPH: € 179,09
Cena bez DPH: € 149,24