renovovane notebooky 336x280(1).jpg
Zavrieť

Dell Adapter USB-C to Gigabit Ethernet (PXE) SKDEDBQBCBC064

Katalógové číslo: SKDEDBQBCBC064
Cena s DPH: € 34,64
Cena bez DPH: € 28,86
Adaptér konvertuje USB-C na Ethernet

Za účelom zrýchlenia prenosu a sieťového pripojenia umožňuje adaptér Dell USB-C – Ethernet pridať na počítači alebo pracovnej ploche ethernetový port pomocou existujúceho vstupu USB-C. Tento adaptér je užitočným príslušenstvom pre používateľov, ktorí chcú rozšíriť alebo pridať siete, a umožňuje vytvoriť nové pripojenie alebo pripojiť počítač k inej sieti bez použitia smerovača alebo prepínača.

Adaptér Ethernet rozširuje možnosti pripojenia

Tento jednoduchý a inovačný adaptér Ethernet od spoločnosti Dell umožňuje rozšíriť šírku pásma vášho zariadenia vytvorením nového internetového pripojenia. Ak je vaše zariadenie vybavené vstupom USB-C, tento kompaktný adaptér zabezpečí bezproblémovú konverziu. A najlepšie na ňom je, že nevyžaduje výmenu sieťovej karty ani pridanie novej sieťovej karty. Môžete ho použiť na pridanie ďalšej siete a pripojenie k inému počítaču a vychutnáte si s ním vyššiu rýchlosť pri sledovaní videí a ďalšieho vysielaného obsahu.

Adaptér Dell USB-C – Ethernet (PXE Boot) –vlastnosti produktu
Prehrávajte a sťahujte online obsah rýchlejšie vďaka adaptéru Dell USB-C – Ethernet.

Zobraziť väčšie.
Zabezpečuje rýchle vysielanie a preberanie

Adaptér Dell USB-C – Ethernet podporuje prenosovú rýchlosť údajov Gigabit Ethernet, takže si môžete vychutnávať rýchlejšie prehrávanie online obsahu – od televíznych novín a priamych športových prenosov až po počúvanie rádií a sledovanie zábavných stránok s vašimi obľúbenými televíznymi reláciami a filmami.

Obsahuje integrovaný ovládač, ktorý zaisťuje pohodlnú inštaláciu

Adaptér Dell USB-C – Ethernet obsahuje integrovaný ovládač na jednoduchú inštaláciu, takže nie je nutné inštalovať ovládače z disku CD ani ich preberať z iného zdroja. Adaptér šetrí váš čas, pretože vás po prvom pripojení automaticky vyzve, aby ste nainštalovali ovládač.

Jednoduchá prenosnosť vďaka kompaktnej veľkosti

Tento malý, ľahký adaptér sa jednoducho prenáša a je vždy poruke. Adaptér je vybavený portom USB-C na jednej strane a portom RJ-45 na druhej.

Adaptér Dell USB-C – Ethernet (PXE Boot) umožňuje pridávať ethernetový port pomocou existujúceho vstupu USB-C v počítači alebo pracovnej ploche. Adaptér Dell USB-C – Ethernet podporuje prenosovú rýchlosť údajov Gigabit Ethernet a vy si môžete vychutnávať rýchlejšie prehrávanie online obsahu. Obsahuje aj integrovaný ovládač, ktorý zaisťuje jednoduchú inštaláciu.

Číslo súčasti výrobcu : 50M44
Číslo súčasti Dell : 470-ABND
Späť Vytlačiť Poslať Objednať
Môj košíkRegistráciaPrihlásenieNovinkyAkcie
..........

Vyhľadávanie

Názov
Katalógové číslo
Výrobca
Maximálna cena
..........

Novinky


HP PageWide Pro MFP 772dn A3

Cena s DPH: € 2 748,08
Cena bez DPH: € 2 290,07

Office 2019 pre študentov a domácnosti - Slovak Medialess

Cena s DPH: € 136,71
Cena bez DPH: € 113,93

HP PageWide Pro MFP 477dw

Cena s DPH: € 628,22
Cena bez DPH: € 523,51

Epson WorkForce Pro WF-C5710DWF, A4, All-in-One, LAN, duplex, ADF, Fax, WiFi, NFC

Cena s DPH: € 272,64
Cena bez DPH: € 227,20

Office 2019 pre podnikatelov - Slovak Medialess

Cena s DPH: € 266,88
Cena bez DPH: € 222,40