Refurbished 12.2022
Zavrieť

Pravidlá používania


Pravidlá používania lokality adir.sk
Spoločnosť ADIR, výpočtová technika, spol. s r.o. nedáva záruku na chybnú interpretáciu informácií prezentovaných na týchto stránkach pri uzatváraní obchodných prípadov. Taktiež nezaručuje, že informácie nebudú obsahovať chyby, prípadne určité technické nepresnosti. V prípade nejasností si preto konkrétnu informáciu preverte u obchodníka prevádzkovateľa.
Spoločnosť ADIR, výpočtová technika, spol. s r.o. nenesie zodpovednosť za škody, ktoré boli spôsobené používaním alebo zneužívaním informácií dostupných na týchto webových stránkach, alebo na iných stránkach dostupných z domovskej stránky www.adir.sk. Pre používateľa nevznikajú žiadne nároky na náhrady prípadných škôd vzniknutých používaním týchto stránok.
Obsah webových stránok spoločnosti ADIR, výpočtová technika, spol. s r.o.  je chránený autorským a vlastníckym právom a nie je možné ho kopírovať, upravovať, publikovať, prenášať, distribuovať alebo inak využívať bez predchádzajúceho súhlasu vlastníkov autorských práv a ochranných známok.